Kas yra gelinis lakavimas ir kodėl turėtumėte jį atlikti?

Šiandienos nagų dailė labai panaši į vakarykštę. Manikiūro tendencijos vis ateina ir praeina, o naujausia karšta tendencija – geliniai nagai – jau kurį laiką gyvuoja. Tiesą sakant, geliniai nagai egzistuoja jau beveik du dešimtmečius. Ši manikiūro tendencija grįžta su trenksmu; ir šį kartą ji čia pasiliks. Kodėl? Todėl, kad gelinis nagų lakavimas nėra dar viena trumpalaikė grožio tendencija, bet kažkas, kas liks. Gelinis nagų lakas dar vadinamas SPA arba UV (ultravioletinių spindulių) geliu. Šie dirbtiniai nagai – tai akriliniai nagai, iš anksto įmirkyti specialiuose šviesoje kietėjančiuose skystuose monomeruose, kurie sukietėja mėlynoje šviesoje (ne ultravioletinėje). Gelinio lakavimo eiga priklauso nuo specialisto naudojamos technologijos.

Ilgalaikis

Gelinis lakavimasGelinis nagų lakas yra patvaresnis nei akrilinis. Daugelis salonų savininkų jį naudoja kaip ilgalaikį klientų nagų problemų sprendimą. Tai ypač naudinga tais atvejais, kai klientės turi silpnus, lūžinėjančius arba natūralius nagus. Tačiau geriau būti atsargiems naudojant ilgą laiką. Gamintojas visada nurodo, kiek laiko reikėtų naudoti gaminį. Idealiu atveju reikėtų jį naudoti vieną mėnesį, tada leisti nagams atsigauti vieną mėnesį. Deja, daugelis žmonių renkasi ilgalaikius sprendimus. Problema ta, kad produkto poveikis nėra pakankamai ilgas. Netrukus jūsų geliniai nagai pradės luptis, ir jums vėl teks apsilankyti salone. Be to, ilgalaikis UV spindulių naudojimas gali pakenkti jūsų nagams. Šią būklę galima pakeisti, jei nustosite naudoti UV šviesą ir sustiprinsite nagus specialiais produktais.

Nėra kvapo

Gelinis nagų lakas turi labai silpną kvapą. Taip, kažkokį kvapą pajusite, bet jis nebus toks stiprus kaip akrilinių nagų, kurių kvapas primena akrilo ir cheminių medžiagų derinį. Tačiau nors kvapas nėra stiprus, vis tiek kažką užuosite. Tai normalu, nes kvapas atsiranda dėl cheminės reakcijos, vykstančios tarp gelio ir šviesos šaltinio. Akrilinių nagų kvapas toks stiprus, nes tai nėra cheminė reakcija; kvapas atsiranda dėl degimo proceso. Nepamirškite to rinkdamiesi tinkamą nagų saloną. Nors ne visi nagų salonai naudoja kenksmingas chemines medžiagas, ne visi salonai naudoja ir saugias chemines medžiagas.

Nepažeidžia natūralių nagų

Skirtingai nei akriliniai nagai, gelinis nagų lakas nepažeidžia jūsų pačių nagų. Taip yra todėl, kad produktas tepamas ant natūralių nagų viršaus, o ne apačioje. Daugelis klienčių nerimauja, kad jų nagai yra per silpni arba per trapūs, kad atlaikytų gelinį lakavimą. Laimei, taip būna retai. Tiesa ta, kad natūralūs nagai yra stipresni, nei manome. Stipresni nagai nebūtinai reiškia storesnius ir platesnius nagus. Jūsų nagai yra stiprūs, jei yra sveiki, o ne jei yra platesni. Sveikų nagų plokštelės yra plonesnės ir lengvai nelūžta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *